Lai cīnītos par Skrīveru novada domes ceļojošajiem kausiem, šī gada 28.februārī Skrīveru kultūras centrā bija ieradušies šahisti no Skrīveriem, Aizkraukles, Pļaviņām un Ogres. Arī šoreiz šahisti spēlēja divās apvienotajās grupās – vispārējā un iesācēju, kā arī sieviešu un skolēnu.

Sieviešu grupā bez konkurences uzvarēja Jeļena Kandiba – Dembovska.

Skolēnu grupā 1.vietu ieguva Aizkraukles pilsētas sākumskolas 3.b klases skolēns Lorens Demboskis, 2.vietā – Pļaviņu novada ģimnāzijas 12.klases audzēknis Kristaps Bērziņš, bet 3.vietā – Aizkraukles pilsētas sākumskolas 2.b klases skolēns Arnis Burga.

Taču vispārējā grupā uzvarētājs bija jānosaka, izmantojot koeficientu, jo divi skrīverieši bija ieguvuši vienādu punktu skaitu. Lielāks koeficients šoreiz izrādījās šī turnīra favorītam – Imantam Lūsim, kurš izcīnīja 1.vietu, bet 2.vietu ieguva Anda Krauze un 3.vietu – skrīverietis Anatolijs Bičkovskis.

Iesācēju grupā godalgotās vietas ieņēma skrīverieši. Uzvarēja Ilmārs Kalnietis, aiz sevis atstājot Jāni Zvirbuli un Ati Bičkovski.