31. maijā ar divām spēlēm startēja Aizkraukles novada čempionāts minifutbolā 2016. Šogad dalību turnīra apstiprinājušas tikai četras komandas.

Pirmajā dienas spēlē tikās StepTrans pret Poila. Grūtā cīņā uzvaru izcīnīja Poila, kas atspēlējās un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 3:1.

Otrajā vakara spēlē tikās Pļaviņas DM pret Skrīveriem (Guntis Rūze, Gatis Muižnieks, Mārtiņš Dāvidnieks, Ivars Garančs, Jānis Jasaitis, Oskars Barviks un vārtos Artūrs Reidzāns), kuri spēlēja bez maiņām. Puslaika vidū spēles rezultātu atklāja Pļaviņas DM, kad precīzs bija Norberts Mickevičs (1:0). Skrīveri prata ātri atspēlēties, kad ar spēcīgu sitienu zem vārtu pārliktņa atzīmējās Jānis Jasaitis (1:1). Turpinājumā norisinājās līdzīga spēle. Apmēram piecas minūtes līdz spēles beigām Pļaviņas DM pēc Mārča Rūtiņa sitiena vēlreiz izvirzījās vadībā (2:1). Skrīveri arī šoreiz, apmēram divas minūtes līdz beigām, prata izlīdzināt rezultātu. Precīzs bija Skrīveru kapteinis Guntis Rūze (2:2). Atlikušajā laikā Skrīveri varēja izcīnīt arī uzvaru, taču netika izmantots izgājiens vienatnē pret vārtsargu. Spēle noslēdzās ar rezultātu 2:2.

Nākamnedēļ būs otrās kārtas spēles, kurās pulksten 19.00 tiksies Pļaviņas DM pret StepTrans un pulksten 20.00 – Poila pret Skrīveriem.