19. novembrī startēja Aizkraukles novada čempionāts telpu futbolā (ANČTF) 2014/2015, kurā startē arī Skrīveru futbola komanda.

Pirmajā spēlē negaidīti pārliecinošu uzvaru izcīnīja „Koknese”, kas ar 6:2 pārspēja „Skrīverus”. Pirmo puslaiku „Koknese” aizvadīja ļoti pārliecinoši, precīzi realizējot savas iespējas un panākot pārsvaru ar 4:0. Savukārt „Skrīveri” pirmajā puslaikā izskatījās saguruši, tika pieļautas daudz paviršas kļūdas, par kurām pretinieks sodīja ar vārtu guvumiem. Otro puslaiku „Skrīveri” aizvadīja krietni labāk. Jau ar pirmajām minūtēm tika radīti vairāki bīstami momenti pie „Koknese” vārtiem. Kopumā otro puslaiku „Skrīveri” aizvadīja pārliecinošāk par „Koknesi” izveidojot vairāk bīstamu vārtu gūšanas momentu. Otrajā puslaikā abas komandas guva pa diviem vārtiem, tādējādi spēle noslēdzās ar rezultātu 6:2 „Kokneses” labā. Spēles skaistākos vārtus guva Lauris Roze (Skrīveri), kurš bumbu no tālās distances, ar spēcīgu sitienu raidīja vārtu augšējā stūrī.

Otrajā spēlē tikās vairākkārtējie čempioni „Pļaviņas DM” pret jaunpienācējiem no Jēkabpils „Litrs”. Spēlē pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 3:0 izcīnīja „Litrs”. Ar pirmo čempionāta „hat-trick” izcēlās Jēkabpilietis Andrejs Purāns.

Čempionāta 2. kārtā tiksies „Skrīveri” pret „Aizkraukli”. Otrajā spēlē tiksies „Koknese” pret „Pļaviņas DM”.