7. janvārī Kokneses sporta centrā notika Aizkraukles novada čempionāta telpu futbolā 2014/2015 pirmās otrā apļa divas spēles. Skrīverieši guva nozīmīgu uzvaru.

Pirmajā spēlē tikās pašreizējie trešās vietas ieguvēji „Litrs” no Jēkabpils pret ceturtajā vietā esošajiem „Skrīveriem”. Spēlē svarīgu uzvaru izcīnīja „Skrīveri”, otro reizi pēc kārtas pārspējot „Litru” ar rezultātu 3:2. Kā pirmais numurs spēli aizvadīja „Litrs”, kas vairāk kontrolēja bumbu. „Skrīveri” spēlēja uz pretuzbrukumiem. Kaut gan „Litrs” spēlētājiem bija labas iespējas gūt vārtus, pirmie rezultātu trīspadsmitajā minūtē atklāja „Skrīveri”, vārtus guva Lauris Roze (1:0). „Litrs” palielināja spiedienu uz „Skrīveru” vārtiem, un astoņpadsmitajā minūtē vārtus pēc rikošeta guva Anatolijs Grigorjevs (1:1). Pirmajā puslaikā rezultāts vairs nemainījās.

Otrajā puslaikā aizritēja līdzīga cīņa. Puslaika astotajā minūtē pēc rupjas ”Skrīveru” aizsarga kļūdas izgājienu vienatnē pret vārtsargu realizēja Anatolijs Grigorjevs (2:1). „Litrs” spēlētāju prieki bija īsi, jo „Skrīveri” nākamajās divās minūtēs guva divus ātrus vārtus. Rezultātu izlīdzināja „Skrīveru” aizsargs Oskars Upmanis, kurš ar meistarīgu pieskārienu bumbu ievirzīja vārtu apakšējā stūrī (2:2). Otros vārtus izgājienā trīs pret vienu aizsargu pēc saspēles guva Andis Litovskis (3:2). Atlikušajās desmit spēles minūtēs „Litrs” centās rezultātu izlīdzināt, taču nesekmīgi. „Skrīveri” precīzi un pašaizliedzīgi cīnījās aizsardzībā, izcīnot otro uzvaru pēc kārtas. Ar šo panākumu „Skrīveri” apsteidza šīs dienas pretiniekus „Litrs” arī turnīra tabulā, paceļoties uz trešo vietu kopvērtējumā.

Otrajā spēlē tikās līdervienība „Koknese” pret pēdējās vietas īpašnieci „Aizkraukli”. „Koknese” pirmajā puslaikā vairāk kontrolēja bumbu, taču rezultāts pēc pirmā puslaika noslēdzās neizšķirti (1:1). Otrā puslaika pirmajā pusē sarkano kartiņu saņēma „Aizkraukles” vārtsargs Vadims Strikica. Viņš kā pēdējais nospēlēja ar roku ārpus soda laukuma. Pēc šī noraidījuma „Aizkraukle” palika ar vienu maiņu un vairs nespēja izrādīt pietiekamu pretestību mājiniekiem, kuri beigās izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 7 pret 2.

Septītajā kārtā 14. janvārī tiksies „Koknese” pret „Litrs” un „Pļaviņas DM” pret „Aizkraukli”.

Nākamajā kārtā iegūtās sarkanās kartiņas dēļ spēle būs jāizlaiž „Aizkraukles” spēlētājam Vadimam Strikicam.