28. janvārī turpinājās Aizkraukles novada čempionāts telpu futbolā (ANČTF) 2014/2015 ar divām 9. kārtas spēlēm.

Pirmajā spēlē tikās mājinieki „Aizkraukle” pret „Skrīveriem”. Šī abām komandām bija cīņa par trešo vietu. Veiksmīgāk šo cīņu iesāki „Skrīveri”, kuri pēc pirmā puslaika vidū gūtajiem vārtiem atradās vadībā ar 1:0. Vārtus guva Lauris Roze. Kopumā pirmo puslaiku „Skrīveri” aizvadīja labāk, jo bija arī vēl labas iespējas rezultātu dubultot. Otrajā puslaikā turpinājās līdzīga cīņa. Taču puslaika vidū „Aizkraukle” guva divus bezatbildes vārtus pēc divām „Skrīveru” aizsargu rupjām kļūdām. Vārtus „Aizkrauklei” guva Artūrs Kvačš un Aivis Laiviņš (2:1). Atlikušajā laikā „Skrīveri” metās atspēlēties, veidojot bīstamus momentus pie pretinieku vārtiem. Taču šos momentus nespēja realizēt un piedzīvoja sāpīgu zaudējumu (1:2). Līdz ar to „Skrīveri” zaudēja iespējas pacīnīties par godalgām čempionāta noslēgumā. „Aizkraukles” futbolistus var apsveikt ar izcīnīto trešo vietu, jo to viņiem neviens vairs neatņems. Vēl pēc pirmā riņķa spēlēm „Aizkraukle” atradās pēdējā vietā, taču otrajā aplī spēja izcīnīt trīs uzvaras.

Otrajā spēlē tikās „Pļaviņas DM” un „Koknese”. Šī bija cīņa par pirmo vietu. To veiksmīgāk aizvadīja „Pļaviņas DM”, kuri izcīnīja svarīgu uzvaru, pārliecinoši ar rezultātu 5:2, pārspējot līdz šim nezaudējušo „Koknesi”.

„Koknese” no pirmās kārtas atradās čempionāta tabulas pirmajā vietā, bet pat reiz šo vietu ieņēmuši „Pļaviņas DM” futbolisti.

Čempionāta pēdējā kārtā pirmajā spēlē tiksies „Skrīveri” pret „Koknesi” . Otrajā spēlē tiksies „Litrs” pret „Pļaviņas DM”. Tikai pēc šīm spēlēm būs zināma komanda, kura uzvarēs čempionātā „Pļaviņas DM” vai „Koknese”. „Skrīveri” un „Litrs” šajās spēlēs cīnīsies par ceturto vietu noslēgumā.