30. jūnijā, pēc Līgo svētku pārtraukuma, ar divām spēlēm atsākās Aizkraukles novada čempionāts minifutbolā 2015.

Pirmajā dienas spēlē tikās „Veterāni (35+)” pret „Skrīveriem” (Guntis Rūze, Ainārs Mičulis, Mārtiņš Dāvidnieks, Ivars Garančs, Kristaps Strazdiņš, Lauris Roze, Raivo Švābe, Jānis Jasaitis, Jānis Kokins un vārtos Jānis Beinārs). Jau spēles sākumā Skrīveru komanda izvirzījās vadībā. Ātrajā pretuzbrukumā Kristapa Strazdiņa sitienu pielaboja Jānis Kokins (1:0). Līdz puslaika vidum labas iespējas bija Aleksandram Zvidriņam (Veterāni 35+), Ivaram Garančam (Skrīveri) un Mārtiņam Dāvidniekam (Skrīveri). „Veterāni (35+)” puslaika vidū rezultātu izlīdzināja. Vārtus guva Maksims Podziava, kas acīgi bumbu raidīja vārtos no asa leņķa vārtu tuvējā stūrī (1:1).

Taču Skrīveri jau nākamajā uzbrukumā atjaunoja vadību. Pēc precīzām Ivara Garanča un Mārtiņa Dāvidnieka piespēlēm vārtus guva Lauris Roze (2:1). Kādā no epizodēm dzelteno kartiņu saņēma Skrīveru uzbrucējs Jānis Kokins. Apmēram piecas minūtes līdz beigām „Veterāni (35+)” vēlreiz prata atspēlēties. Ar skaistu soda sitienu, apvedot bumbu gar nostādīto aizsargsienu, savus otros vārtus spēlē guva Maksims Podziava (2:2). Skrīveri pēc pāris minūtēm atkal izvirzījās vadībā. Skaistus vārtus, ar sitienu no gaisa, guva Ainārs Mičulis (3:2). Pirmajā puslaikā rezultāts vairs nemainījās.

Otrajā puslaikā Skrīveri pārņēma spēles kontroli un veidoja bīstamākus uzbrukumus. Divus bezatbildes vārtus guva Mārtiņš Dāvidnieks, kurš Skrīveriem nodrošināja otro panākumu čempionātā ar rezultātu (5:3).

Otrajā vakara spēlē tikās „Koknese” pret „Veterāniem (45+)”. Pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 7:1 izcīnīja Koknese. Jāatzīmē, ka piecus vārtus šajā spēlē guva Ritvars Kalniņš.

Nākamnedēļ būs ceturtās kārtas spēles, kurās pulksten 19.00 tiksies „Veterāni (35+)” pret „Veterāniem (45+)” un pulksten 20.00 FC „Aizkraukle” pret „Koknesi”.