14. jūlijā ar divām spēlēm noslēdzās Aizkraukles novada čempionāta minifutbolā 2015 pirmais aplis.

Pirmajā, dienas centrālajā spēlē, cīņā par trešo vietu tikās „Veterāni (35+)”’pret FC „Aizkraukle”. Spēle izvērtās ļoti līdzīga. Kaut gan veterāniem piederēja pārliecinoša bumbas kontrole, vārtu gūšanas iespējas daudz neveidojās. Savukārt FC „Aizkraukle” sekmīgi darbojās aizsardzībā un veidoja bīstamus pretuzbrukumus. Vienā no tiem pirmajā puslaikā precīzs bija Aivis Laiviņš (1:0). FC ‘”Aizkraukle” otrā puslaika sākumā guva vēl vienus vārtus pretuzbrukumā, kad precīzs bija Artūrs Kvačs (2:0). Atlikušajā laikā ‘”Veterāni (35+)” mēģināja atspēlēties, taču nesekmīgi. FC „Aizkraukle” prasmīgi noturēja aizsardzību, neļaujot veterāniem veidot bīstamus momentus. FC „Aizkrauklie” izcīnīja svarīgu uzvaru cīņā par godalgām.

Otrajā vakara spēlē tikās viena no līdervienībām „Skrīveri” pret pēdējā vietā esošo „Veterānu (45+)” vienību. Skrīveriem šī spēle izvērtās negaidīti grūta. Jau spēles sākumā, apmēram sestajā minūtē, vārtus guva „Veterāni (45+)”, kad precīzs bija tās jaunākais spēlētājs D. Savickis (1:0). Skrīveri nespēja izveidot labus momentus, taču kādā no epizodēm uzsmaidīja veiksme. Neveiksmīgi ar roku savā soda laukumā nospēlēja „Veterānu (45+)” spēlētājs, nopelnot soda sitienu uz savas komandas vārtiem. Sitienu realizēja Mārtiņš Dāvidnieks (1:1). Puslaika beigās, neilgi pēc tam, kad par runāšu pretī tiesnesim dzelteno kartiņu saņēma Kristaps Strazdiņš, viņš pats arī guva vārtus (2:1), kad rupji kļūdījās „Veterānu (45+)” vārtsargs.

Otrā puslaika vidū „Veterāni (45+)” rezultātu izlīdzināja ar 11 metru soda sitienu (2:2), precīzs bija D. Savickis. Skrīveru aizsargs izdarīja pārkāpumu savā soda laukumā. Atlikušajā laikā „Veterāniem (45+)” bija divas labas iespējas. Pirmajā epizodē bumba lidoja nedaudz garām vārtiem un otrajā epizodē bumba trāpīja pa vārtu pārliktni. Kā saka: neiesit tu, iesit tev. Skrīveri apmēram divas minūtes līdz spēles beigām guva uzvaras vārtus, kad precīzs raidījums padevās tās kapteinim Guntim Rūzem (3:2).

Jāmin, ka neskatoties uz zaudējumu, „Veterāni (45+)” aizvadīja, iespējams, savu labāko spēli. To gan nevar teikt par „Skrīveriem”. Taču, kā reiz teica basketbola treneris Armands Krauliņš: „Labāk neglīta uzvara, nekā skaists zaudējums”.

Nākamnedēļ sāksies otrā apļa spēles, kurās pulksten 19.00 tiksies „Veterāni (45+)” pret Skrīveriem un pulksten 20.00 „Veterāni (35+)”’ pret FC „Aizkraukle”.