21. jūlijā ar divām spēlēm sākās Aizkraukles novada čempionāta minifutbolā 2015 otrais aplis.

Pirmajā dienas spēlē „Skrīveri” cīnījās pret „Veterāniem” (45+). Šoreiz, atšķirībā no iepriekšējās abu komandu tikšanās, Skrīveri uz spēli bija noskaņojušies, pārliecinoši kontrolējot spēles gaitu un veidojot daudz vārtu gūšanas iespējas. Skrīveru komanda pēc trīs precīziem Mārtiņa Dāvidnieka raidījumiem otrā puslaika sākumā jau bija izvirzījušies vadībā (3:0). Otrā puslaika vidū „Veterāni” (45+) vienus vārtus atguva, kad neveiksmīgi nospēlēja Skrīveru vārtsargs. Viņš pēc stūra sitiena izpildes bumbu neveiksmīgi ievirzīja savos vārtos (1:3). Atlikušajā laikā Skrīveri guva vēl vienus vārtus, kad precīzs bija komandas kapteinis Guntis Rūze (4:1). Skrīveri pēc šīs uzvaras punktu ziņās ir „noķērusi” Koknesi, kuriem gan viena spēle rezervē.

Otrajā vakara spēlē tikās „Veterāni” (35+) pret FC „Aizkraukle”. Šī spēlē beidzās ar tādu pašu rezultātu, kā abu komandu pirmā savstarpējā spēle. Uzvaru ar rezultātu 2:0 izcīnīja FC „Aizkraukle”. Spēle kopumā bija līdzīga. Bumbu vairāk kontrolēja ”Veterāni”, bet FC „Aizkraukle” spēlēja uz pretuzbrukumiem. Spēles rezultātu pirmā puslaika vidū atklāja Arvis Upīts. Otros vārtus FC „Aizkraukle” labā piecas minūtes līdz spēles beigām guva Aivis Laiviņš. Šī uzvara FC „Aizkraukle” krietni pietuvināja cīņā par godalgām, savukārt „Veterāniem” (35+) pacīnīties par godalgām būs grūti, j no trešās vietas šobrīd viņi atpaliek jau ar 6 punktiem.

7. kārtas spēli pret Koknesi dēļ trim sakrātajām dzeltenajām kartiņām nāksies izlaist FC „Aizkraukle” spēlētājam Arvim Upītim.

Nākamnedēļ pulksten 19.00 savā starpā tiksies abas veterānu komandas un pulksten 20.00 Koknese spēles pret FC „Aizkraukle”.