18. augustā tika aizvadītas Aizkraukles novada čempionāta minifutbolā 2015 noslēdzošās spēles.

Pirmajā spēlē „Koknese” pārspēja „Veterāni 35+” vienību ar rezultātu 4:2, tādējādi koknesieši čempionātā izcīnīja tikai uzvaras.

Otrajā spēlē tikās „Skrīveri” pret FC „Aizkraukle”. Šajā spēlē izšķīrās otrās vietas liktenis. Skrīveriem pietika arī neizšķirts rezultāts, jo abu komandu pirmajā spēlē tika izcīnīta uzvara. Pirmie rezultātu atklāja FC „Aizkraukle”, kad puslaika sākumā precīzs bija A. Puriņš (1:0). Turpinājās līdzīga divu komandu spēle, taču puslaika otrajā daļā Skrīveriem skaistus vārtus guva Andris Gutāns (1:1). Bumba vārtos tika raidīta ar sitienu no gaisa ārpus soda laukuma precīzi vārtu devītniekā. Atlikušajā pirmā puslaika daļā rezultāts vairs nemainījās.

Otrā puslaika sākumā FC „Aizkraukle” Skrīveriem sarūpēja nelielu šoku, jo Ainārs guva divus vārtus (3:1). Pirmajā gadījumā vārti tika gūti ar precīzu tālšāvienu, bet otrajā – ar precīzu soda sitienu. Taču Skrīveru komanda atlikušajā laikā spēja saņemties un atspēlēties. Hattrick sev noformēja Andris Gutāns, tādējādi izlīdzinot rezultātu (3:3).

Atlikušajā laikā abām komandām bija labas iespējas gūt uzvaras vārtus, taču tās netika izmantotas. Spēlē rezultāts vairs nemainījās, un tas Skrīveriem nodrošināja otro vietu čempionāta noslēgumā.

Par čempioniem kļuva Koknese, otrā vieta Skrīveru futbolistiem, trešā – FC „Aizkraukle”.

Tika sadalītas arī četras individuālās balvas un viena no tām bija skrīveriešiem. Par vērtīgāko spēlētāju (MVP) tika atzīts Mārtiņš Dāvidnieks, kurš guva astoņus vārtus.

Skrīverus čempionātā pārstāvēja: Guntis Rūze, Jānis Kokins, Jānis Jasaitis, Jānis Beinārs, Jānis Ielejs, Ivars Garančs, Gatis Muižnieks, Oskars Upmanis, Andis Litovskis, Raivo Švābe, Andris Gutāns, Lauris Roze, Aleksis Ļebedevs, Mārtiņš Dāvidnieks, Kristaps Strazdiņš, Ainārs Mičulis.