Aicina darbā namu pārzini

SIA “Skrīveru saimnieks” aicina pieteikties vakancei “namu pārzinis”

Darba pienākumi:

  • Uzņēmuma pārvaldīto namu regulāra apsekošana;
  • Dzīvojamo māju pārvaldīšanas plānu sastādīšana un izpildes kontrole;
  • Remontdarbu plānošana, organizēšana un izpildes kontrole;
  • Ikdienas komunikācija ar dzīvojamo māju kontaktpersonām;
  • Dzīvojamo māju kopsapulču organizēšana un vadīšana;
  • Ēku apsekošana, uzkopšanas un remontdarbu kvalitātes kontrole;
  • Apsekošanas aktu sastādīšana;
  • Darbs ar parādniekiem.

Prasības pretendentiem:

  • Vismaz 4 līmeņa profesionālā kvalifikācija „namu pārzinis” (var būt pēdējā kursa students);
  • Izpratne par dzīvojamo māju inženierkomunikāciju darbības principiem;
  • Spēja strādāt komandā un patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu;
  • Labas komunikācijas prasmes;
  • Labas latviešu valodas zināšanas (vēlamas krievu un angļu valodas zināšanas);
  • Spēja labā līmenī strādāt ar MS Word, MS Excel, Outlook;
  • B kategorijas autovadītāja tiesības ( tiesības vadīt visu kategorijā ietilpstošos transporta līdzekļus).

Ko mēs piedāvājam:

  • Pieredzi stabilā uzņēmumā;
  • Izaugsmes iespējas ilgtermiņā;
  • Iekšējā ievadapmācība uzsākot darbu;
  • Mēneša atalgojums pārbaudes laikā 850 Eur bruto.
  • Darba vieta Daugavas iela 37,Skrīveri, Skrīveru pagasts, Aizkraukles novads, LV-5125.

Lūdzam iesniegt savu CV un pieredzes stāstu līdz 2021.gada 23. augustam, nosūtot uz e-pastu: saimnieks@skriveri.lv, iesniedzot birojā, vai sūtot pa pastu.