14. janvārī turpinājās Aizkraukles novada čempionāts telpu futbolā (ANČTF) 2014/2015 ar divām 7. kārtas spēlēm.

Pirmajā spēlē tikās patreizējā līdervienība „Koknese” pret ceturtajā vietā esošo Jēkabpils komandu „Litrs”. Spēle noslēdzās neizšķirti 1:1, kaut gan „Litrs” spēles gaitā piederēja lielāka bumbas kontrole. Abi vārti tika gūti pirmajā puslaikā. Pirmie vārtus guva „Litrs”, kas izvirzījās vadībā pēc precīza Mārtiņa Bojāra raidījuma (1:0). „Koknese” rezultātu izlīdzināja puslaika 13. minūtē, kad ar precīzu soda sitienu vārtu augšējā stūrī, vārtus guva Kristaps Kovaļevskis (1:1).

Otrajā spēlē tikās otrās vietas īpašniece „Pļaviņas DM” pret pēdējā vietā esošo „Aizkrauli”. Abas komandas uz spēli bija ieradušās ne tajā spēcīgākajā sastāvā. „Aizkrauklei”, dēļ sarkanās kartiņas nevarēja, palīdzēt pamatvārtusargs Vadims Strikica. Viņa vietā vārtos stājās Artūrs Zelmenis. „Pļaviņām DM” piederēja lielāka bumbas kontrole, kas „Aizkrauklei” lika spēlēt uz pretuzbrukumiem. Jau spēles 2. minūtē rezultātu atklāja „Pļaviņas DM”, kad precīzs bija Igors Maslobojevs (1:0). Spēles 13. minūtē izlīdzinājumu panāca Ilmārs Taškāns (1:1). Rezultāts pirmajā puslaikā vairs nemainījās. Otrā puslaika pirmajā minūtē pēc Agņa Puriņa raidījuma „Aizkraukle” izvirzījās vadībā (2:1). Puslaika vidū „Pļaviņas DM” rezultātu izlīdzināja pēc precīzā Jāņa Mičuļa raidījuma (2:2). Jau pēc neilga brīža „Aizkraukles” komandas līdzjutēji varēja uzgavilēt, jo savu komandu vadībā atkal izvirzīja komandas līderis Aivis Laiviņš (3:2). „Pļaviņas DM” atlikušajā laikā metās atspēlēties un trīs minūtes līdz beigām nomainīja vārtsargu pret laukuma spēlētāju. Tas rezultātu nedeva un „Aizkraukle” guva ceturtos vārtus, kad tukšos vārtos bumbu raidīja Agnis Puriņš (4:2). Šī „Aizkrauklei” bija pirmā uzvara. Ar šo panākumu komanda atgriežas cīņā par godalgām.

Pēc šīm spēlēm čempionāta kopvērtējuma tabulā ir izveidojusies ļoti interesanta situācija, jo visas komandas turpina cīnīties par godalgām. Turklāt 2-4 vietā esošajām trim komandām ir vienāds punktu skaits. Mazliet labākā situācija ir „Skrīveriem” un „Pļaviņām DM”, kuriem ir viena spēle rezervē.

Čempionāta 8. kārtā tiksies „Aizkraukle” pret „Litrs”. Otrajā spēlē tiksies „Skrīveri” pret „Pļaviņām DM”