16. decembrī ar piektās kārtas spēlēm turpinājās Aizkraukles novada čempionāts telpu futbolā 2015/2016. Tika aizvadītas divas spēles.

Pirmajā spēlē tikās mājinieki FC “Aizkraukle” pret “Skrīveriem”. Pirmais puslaiks aizritēja līdzīgā cīņā, kurā bija maz vārtu gūšanas iespēju. Taču puslaika beigās “Skrīveri” vienu iespēju realizēja, kad precīzs sitiens pēc labas izspēles padevās Artim Cederam (1:0). Otrajā puslaikā turpinājās līdzīga cīņa, kurā abām komandām bija labas iespējas gūt vārtus. Puslaika vidū “Skrīveri” guva divus ātrus bezatbildes vārtus.  Precīzi bija Jānis Kokins (2:0) un Oskars Upmanis (3:0). Atlikušajā laikā abām komandām bija lieliskas iespējas gūt vārtus, taču tās netika izmantotas. Jāatzīmē, ka lielisku spēli skrīveriešu vārtos aizvadīja Artūrs Reidzāns, kurš vairākkārt teicami nospēlēja vārtos, glābjot savu komandu no vārtu zaudējuma.

Otrajā vakara spēlē “Koknese” ar rezultātu 8:1 sakāva “Steptrans”.

Pēc pirmā apļa spēlēm visas komandas, izņemot “StepTrans”, saglabā reālas iespējas kļūt par čempioniem.

Nākamā kārtā būs jaunajā gadā, 6. janvārī, kad savā starpā pirmajā vakara spēlē pulksten 19.30 tiksies “StepTrans” pret FC “Aizkraukle”, bet otrajā spēlē pulksten 20.30 “Pļaviņas DM” pret “Koknesi”.