Gada nogalē Skrīveru novada šaha turnīrā apbalvo labākos

24. novembrī Skrīveru kultūras centrā bija ieradušies entuziastiskākie 89. šaha turnīra dalībnieki, lai noskaidrotu godalgotās vietas gada kopsavilkumā. Gada kopsavilkuma godalgoto vietu ieguvēji saņēma diplomus, kausus un pārsteiguma balvas no Skrīveru novada domes.
Nelielā dalībnieku skaita dēļ sievietes, iesācēji, skolēni un vispārējās grupas dalībnieki spēlēja vienā apvienotajā grupā. Skolēnu grupā uzvarēja Pļaviņu novada ģimnāzijas 4.b klases audzēknis Edgars Osipausks, savukārt sieviešu konkurencē, līdzvērtīgi cīnoties ar vīriešiem un uzvarot vispārējās grupas vislabākā rezultāta ieguvēju, pārliecinoši pirmo vietu ieņēma pļaviņiete Anita Seikovska. Otrajā vietā sieviešu grupā ierindojās skrīveriete Viktorija Kurpniece. Vispārējā grupā, kā jau ierasts, pirmo vietu ieguva skrīverietis Imants Lūsis, aiz sevis atstājot skrīverieti Anatoliju Bičkovski.
Iesācēju grupā labākais bija pļaviņietis Andrejs Reiznieks, bet 2.vietu izcīnīja skrīverietis Jānis Zemžāns.
Turnīrā gada kopvērtējumā par vispārējās grupas pārliecinošu pirmās vietas ieguvēju kļuva favorīts Imants Lūsis, kurš uzvarēja visus šī gada Skrīveru šaha turnīrus. Līdz ar to otro vietu izcīnīja skrīverietis Anatolijs Bičkovskis.
Savukārt sieviešu grupā pirmās vietas ieguvēju izdevās noskaidrot tieši šajā turnīrā, jo, skrīverietei Viktorijai Kurpniecei un pļaviņietei Anitai Seikovskai bija vienāda iegūto ieskaites punktu skaits summā. Tā kā šajā turnīrā uzvarēja Anita Seikovska, tad arī gada kopvērtējumā viņa ieņēma 1.vietu, aiz sevis atstājot Viktoriju Kurpniece, bet 3.vietu ieguva aizkraukliete Irina Sokola.
Skolēnu grupā šī gada laikā visvairāk uzvaru bija izcīnījis Pļaviņu novada ģimnāzijas 4.b klases audzēknis Edgars Osipausks, un līdz ar to viņš ieņēma 1.vietu, bet 2. un 3.vietu attiecīgi ieguva bijušais Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas 4.a klases audzēknis Xian Long Yao un Pļaviņu novada ģimnāzijas 3.b klases skolniece Elija Muciniece.
Iesācēju grupā pirmais – pļaviņietis Andrejs Reiznieks, jo viņš bija pastāvīgs iesācēju grupas uzvarētājs 2018.gadā. Otro vietu ieņēma skrīverietis Jānis Zemžāns, bet trešajā vietā – skrīverietis Atis Bičkovskis.