2. decembrī ar trešās kārtas spēlēm turpinājās Aizkraukles novada čempionāts telpu futbolā 2015/2016.

Tika aizvadītas divas spēles, pirmajā spēlē tikās mājinieki FC “Aizkraukle” pret favorītiem “Koknesi”. Pirmais puslaiks aizritēja līdzīgā cīņā ar nelielu FC “Aizkraukle” pārsvaru. Puslaika izskaņā mājinieki pārsteidza koknesiešus ar trīs bezatbildes vārtiem, kad ar precīziem sitieniem atzīmējās Matīss Indričs un divreiz Agnis Puriņš (3:0).

Otrajā puslaikā “Koknese” devās atspēlēties. Ilmāram Kalniņam un Kārlim Beikertam divus vārtus izdevās atspēlēt, taču izlīdzināt rezultātu neizdevās, un nācās piedzīvot pirmo zaudējumu. A. Ciematnieka trenētajai jauniešu komandai izdevās izcīnīt uzvaru (3:2) un iepriecināt daudzos savus atnākušos līdzjutējus. Ar šo panākumu FC “Aizkraukle” kļuva par čempionāta vienīgajiem līderiem.

Otrajā vakara spēlē tikās iepriekšējo gadu čempioni “Pļaviņas DM” un “Skrīveri”. Pirmais puslaiks aizritēja līdzīgā cīņā. Puslaika beigās “Pļaviņas DM” izvirzījās vadībā. Pēc skrīveriešu kļūdas aizsardzībā ar precīzu sitienu vārtu augšējā stūrī atzīmējās Andrejs Ostvalds (1:0).

Otrais puslaiks izvērtās aizraujošs. Puslaika 12. minūte “Skrīveri” rezultātu izlīdzināja ātrajā pretuzbrukumā, kad precīzs bija Artis Ceders (1:1). 16. minūtē Skrīveri izvirzījās vadībā, kad neveiksmīgi nospēlējot “Pļaviņas DM” vārtsargam, vārtus guva Jānis Kokins (2:1). Taču “Pļaviņas DM” ātri atspēlējās, kad precīzs bija Deniss Ignatjevs, kas vārtsarga atsisto bumbu raidīja tukšos vārtos no asa leņķa (2:2). Skrīveri vēlreiz prata izvirzīties vadībā, kad 30 sekundes līdz spēles beigām ar precīzu un spēcīgu sitienu atzīmējās Aleksis Ļebedevs (3:2). Taču arī šoreiz “Pļaviņas DM” atspēlējās, gūstot vārtus jau nākamajā uzbrukumā, kad precīzs bija Oskars Zeps (3:3). Atlikušajās 20 sekundēs rezultāts vairs nemainījās.

Pēc aizvadītās trešās kārtas negaidīti par čempionāta līderi ar 6 punktiem kļuvusi FC “Aizkraukle”. Viņiem tūlīt ar 4 punktiem seko “Skrīveri”, kuriem ir viena spēle rezervē. “Skrīveri” patlaban ir vienīgā komanda, kura vēl nav piedzīvojusi zaudējumu.

Nākamā kārtā 9. decembrī savā starpā pirmajā vakara spēlē tiksies “Koknese” pret “Skrīveriem”, bet otrajā spēlē – “Pļaviņas DM” pret “StepTrans”.