16. jūnijā ar divām spēlēm aizvadīta Aizkraukles novada čempionāta minifutbolā 2015 otrā kārta.

Pirmajā dienas spēlē tikās FC „Aizkraukle” pret veterānu (45+) komandu. FC „Aizkraukle” izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 4:0.

Aizraujoša spēle norisinājās  otrajā spēlē, kurā tikās Koknese pret Skrīveriem (Guntis Rūze, Gatis Muižnieks, Oskars Upmanis, Ainārs Mičulis, Mārtiņš Dāvidnieks, Kristaps Strazdiņš, Raivo Švābe, Andis Litovskis, Jānis Ielejs, Jānis Jasaitis, Jānis Kokins un vārtos Jānis Beinārs). Skrīveri pēc Mārtiņa Dāvidnieka raidītās bumbas ātri izvirzījās vadībā (1:0). Koknese drīz vien atbildēja ar precīzu Ilmāra Kalniņa sitienu (1:1). Skrīveri pēc precīza Kristapa Strazdiņa sitiena puslaika vidū prata vēlreiz izvirzīties vadībā (2:1). Pirmajā puslaikā vārti vairs netika gūti.

Otrā puslaika sākumā Koknese guva divus vārtus un izvirzījās vadībā (3:2). Precīzi bija Didzis Bērziņš un Ilmārs Kalniņš. Skrīveri prata atspēlēties, kad precīzs raidījums no tālākas distances padevās komandas jaunākajam spēlētājam Jānim Jasaitim (3:3). Taču spēle ar to vēl nebeidzās. Minūti līdz beigām uzvaras vārtus guva Koknese. Precīzs trešo reizi spēlē bija Ilmārs Kalniņš (4:3).

Nākamajā kārtā pēc Jāņiem 30. jūnijā pulksten 19.00 tiksies Skrīveri pret veterānu (35+) komandu un pulksten 20.00 „Veterāni” (45+) pret Koknesi.