9. jūnijā ar divām spēlēm startēja „Aizkraukles novada čempionāts minifutbolā 2015”.

Pirmajā dienas spēlē tikās FC „Aizkraukle” pret Skrīveru komnadu (Guntis Rūze, Gatis Muižnieks, Oskars Upmanis, Ainārs Mičulis, Mārtiņš Dāvidnieks, Ivars Garančs, Jānis Jasaitis, Jānis Kokins, vārtos- Jānis Beinārs). Jau spēles sākumā Aizkraukles spēlētāji un līdzjutēji varēja gavilēt, jo vārtus guva Artūrs Kvačš, kurš, neviena nepieskatīts, no vārtu priekšas raidīja bumbu vārtos (1:0). Līdz otrā puslaika vidum Skrīveri aktīvi devās uzbrukumā un veidoja daudz bīstamus momentus pie pretinieku vārtiem, taču allaž nedaudz pietrūka, un pat no vislabākajām pozīcijām netika gūti vārti.

Taču otrā puslaika vidū skrīveriešu centība vainagojās arī rezultātā, kad bumbu pretinieku vārtos trieca Mārtiņš Dāvidnieks (1:1). Atlikušajā laikā norisinājās spraiga cīņa, kurā abām komandām bija iespējas gūt vārtus. Mazliet vairāk iespēju bija Skrīveriem, kuriem apmēram četras minūtes līdz spēles beigām izdevās gūt arī otros vārtus. Precīzs, izejot vienatnē pret vārtsargu, bija Skrīveru pašvaldības policijas inspektors Jānis Kokins (2:1). Atlikušajā laikā Skrīveri pārsvaru noturēja un svinēja pirmo uzvaru čempionātā.

Līdzvērtīga spēle norisinājās arī otrajā spēlē, kurā tikās Koknese pret veterānu  (35+) komandu. Jāpiemin, ka veterānu komandas sastāvā spēlēja vairāki bijušie JFK spēlētāji (Deniss Ignatjevs, Aleksandrs Zvidriņš, Maksims Podziava, Andis Grandāns, Andis Cibiņš). Pirmajā puslaikā un kopumā visā spēlē lielāka bumbas kontrole bija veterāniem, taču pietrūka precīzu sitienu pa vārtiem. Koknese spēlēja uz pretuzbrukumiem. Vārti spēles pirmajā puslaikā netika gūti (0:0). Otrajā puslaikā Koknese pārņēma kontroli un veidoja bīstamus uzbrukumus. Koknesei izdevās gūt divus bezatbildes vārtus, kad ne visai labi nospēlēja veterānu aizsargs. Vārtus guva Ilmārs Kalniņš un Didzis Bērziņš (2:0), kuri atnesa komandai pirmo uzvaru.

Nākamnedēļ būs otrās kārtas spēles, kurās pulksten 19.00 tiksies FC Aizkraukle pret veterānu (45+) komandu un pulksten  20.00 Koknese pret Skrīveriem.