25. novembrī ar otrās kārtas spēlēm turpinājās Aizkraukles novada čempionāts telpu futbolā 2015/2016.

Tika aizvadītas divas spēles. Pirmajā spēlē tikās “Skrīveri” pret “StepTrans”. Skrīveriešiem šī bija pirmā spēle čempionātā, savukārt “StepTrans” pirmajā spēlē atzina FC “Aizkraukle” pārākumu. Skrīveri sāka pārliecinoši kontrolējot spēles gaitu. Jau piektajā minūtē rezultātu atklāja Dainis Luberts (1:0). Otros vārtus pirmajā puslaikā Skrīveru labā guva Ainārs Mičulis (2:0), kas, apspēlējot pretinieku aizsargu, bumbu raidīja vārtu augšējā stūrī. Pirmajā puslaikā “StepTrans” nespēja rādīt vārtu gūšanas iespējas.

Otrajā puslaikā “Skrīveri” turpināja spēlēt pārliecinoši un septītajā minūtē guva trešos vārtus, kad vārtus cīņā guva Ivars Garančs (3:0). Puslaika beigās 18. minūtē “StepTrans” izdevās gūt goda vārtus, kad precīzs bija Edgars Jankovskis (1:3). Vēl pēc brītiņa “StepTrans” bumbu raidīja pa vārtu pārliktni. Taču gala vārds bija “Skrīveriem”, kad pēdējās sekundēs savus otros vārtus guva Ivars Garančs (4:1), kas bumbu vārtos raidīja ar galvu.

Otrajā vakara spēlē tikās mājinieki FC “Aizkraukle” pret komandu “Pļaviņas DM”. Pirmajā puslaikā ritēja līdzīga cīņa. Puslaika sākumā “Pļaviņas DM” guva divus vārtus (2:0), taču FC “Aizkraukle” ātri atbildēja ar to pašu un rezultātu izlīdzināja (2:2). Puslaika pēdējā minūtē “Pļaviņas DM” atguva vadību (3:2). Otrajā puslaikā abām komandām bija līdzīga bumbas kontrole, taču “Pļaviņas DM” prasmīgi izmantoja savas iespējas un guva trīs bezatbildes vārtus un svinēja savu pirmo uzvaru čempionātā (6:3).

Nākamā kārtā 2. decembrī savā starpā pirmajā vakara spēlē tiksies FC “Aizkraukle” pret “Koknesi” un otrajā spēlē “Pļaviņas DM” pret “Skrīveriem”.