4. augustā ar divām spēlēm turpinājās Aizkraukles novada čempionāts minifutbolā 2015.

Pirmajā dienas spēlē tikās „Veterāni” (35+) pret „Skrīveriem” (Guntis Rūze, Ainārs Mičulis, Mārtiņš Dāvidnieks, Andris Gutāns, Kristaps Strazdiņš, Lauris Roze, Andis Litovskis, Jānis Ielejs, Gatis Muižnieks, Jānis Kokins un vārtos Jānis Beinārs). Pirmais puslaiks aizritēja līdzīgā cīņā, taču rezultātu ar tālsitienu atklāja „Veterānu” spēlētājs Aleksandrs Zvidriņš (1:0). Otrajā puslaikā Skrīveri uzspieda savu spēli, pārliecinoši kontrolējot bumbu. Tika izveidotas arī daudz lieliskas vārtu gūšanas iespējas, taču bumbu vārtos dabūt tā arī neizdevās un tika piedzīvots otrais zaudējums.

Otrajā vakara spēlē tikās „Koknese” pret „Veterāniem” (45+). Pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 8:1 izcīnīja Koknese.

Divas kārtas līdz čempionāta beigām tuvu pirmajai vietai ir Kokneses komanda, kurai ir sešu punktu pārsvars pār sekotājiem – Skrīveriem. Par otro līdz trešo vietu cīnīsies „Skrīveri” (ir teorētiskas iespējas pacīnīties par pirmo vietu) un FC „Aizkraukle”. Šīm komandām ir jāaizvada arī savstarpējā spēle. „Veterāniem” (35+) cīņā par godalgām ir ļoti mazas iespējas, jo pret abām priekšā esošajām komandām – Skrīveriem un FC „Aizkraukle” ir nelabvēlīgi savstarpējo spēļu rezultāti. „Veterāniem” (35+), lai izcīnītu godalgas, jācer, ka FC „Aizkraukle” atlikušajās divās spēles pret „Veterāniem” (45+) un „Skrīveriem” neizcīnīs vairāk par vienu punktu un pašiem pēdējā spēlē izdosies uzvarēt Koknesi. „Veterāni” (45+) augstāk par pēdējo vietu vairs nevar pacelties.

Nākamnedēļ būs devītās kārtas spēles, kurās pulksten 19:00 tiksies FC „Aizkraukle” pret „Veterāniem” (45+) un pulksten 20:00 – Skrīveri pret Koknesi.