10. februārī ar priekšsacīkstes spēlēm futbolisti uzsāka cīņu par “Vairogi AB” kausu. Skrīverieši izcīnīja vietu sacensību pusfinālā.

Komandas, kas izcīnīja 3 līdz 5 vietu regulārajā čempionātā (Skrīveri, FC “Aizkraukle”, “StepTrans”), izspēlēja viena apļa turnīru (spēles laiks 2×15 minūtes), kurā noskaidroja divas labākās komandas, kuras 17. februārī pusfināla cīņās stāsies pretī regulārā čempionāta divām labākajām komandām – “Pļaviņām DM” un “Koknesei”.

Pirmajā spēlē tikās “StepTrans” pret FC “Aizkraukle”. Spēle izvērtās līdzvērtīga. Spēles izskaņā “StepTrans” izdevās izraut neizšķirtu 2:2.

Otrajā spēlē tikās “Skrīveri” pret “Aizkraukli”. Kaut gan Aizkraukles komanda pirmie atklāja rezultātu, taču Alekša Ļebedeva divi bezatbildes vārti deva Skrīveru komnadai uzvaru un garantēja vietu “Vairogi AB” kausa pusfinālā.

Noslēdzošajā spēlē tikās “StepTrans” pret “Skrīveriem”. Lai arī “StepTrans” otrā puslaika sākumā panāca sev izdevīgu rezultātu 1:2, galarezultātā piedzīvots pārliecinošs zaudējums ar rezultātu 1:6.

Nākamtrešdien 17. februārī, pirmajā pusfinālā tiksies “Pļaviņas DM” pret FC “Aizkraukle”, bet otrajā Skrīveru komanda pret Kokneses. Spēles laiks pusfinālos un finālā būs 2×15 minūtes.