3. decembrī turpinājās Aizkraukles novada čempionāts telpu futbolā (ANČTF) 2014/2015. Tika aizvadītas divas spēles.

Pirmajā spēlē tikās mājinieki „Aizkraukle” pret Jēkabpils komandu „Litrs”. Spēlē pārliecinošu uzvaru izcīnīja „Litrs” pārspējot „Aizkraukli” ar rezultātu 5:2. „Aizkraukle” aizvadīja labu spēli, taču nespēja realizēt savas iespējas.

Otrajā spēlē tikās divas komandas, kas nebija izcīnījušas uzvaru – „Pļaviņas DM” un „Skrīveri”. Pirmie rezultātu atklāja „Skrīveri”, kad pēc aktīva presinga kļūdījās „Pļaviņas DM” aizsargs. Vārtus guva Kristaps Strazdiņš (1:0). Turpinājās līdzīga cīņa. 13. minūtē „Pļaviņas DM” guva strīdīgus vārtus. Pēc Oskara Zepa sitiena bumba trāpīja pa vārtu pārlikni un atsitās vārtu līnijas robežās. Tiesnesis norādīja, ka vārti ir gūti. Tādējādi spēlē tika panākts līdzsvars (1:1). Līdz pirmā puslaika beigām rezultāts vairs nemainījās. Otrā puslaika sākumā pēc „Skrīveriešu” kļūdas aizsardzībā (netika sadalīti spēlētāji), „Pļaviņas DM” vadībā izvirzīja Andrejs Ostvalds (2:1). „Skrīveri” palielināja spiedienu uz pretinieku vārtiem mēģinot izlīdzināt rezultātu. Bija labas iespējas to izdarīt. „Skrīveri”, kad bija atlicis spēlēt 1 minūti līdz spēles beigām paņēma minūtes pārtraukumu. „Skrīveri” varēja izpildīt soda sitienu, apmēram, 11 metrus no vārtiem, kad pārkāpumu izdarīju pretinieks. Laukumā tika sūtīti labākie. Uzbrukumam pieslēdzās arī „Skrīveru” vārtsargs. Pēdējā minūtē „Skrīveri” izveidoja vairākus bīstamus momentus, pēc kuriem varēja gūt vārtus. Nevainojami nospēlēja „Pļaviņas DM” vārtusargs Edvīns Dravnieks. Pašās beigās izcēlās asumi starp abu komandu spēlētājiem. Tiesnesis „Pļaviņas DM” spēlētājam, kurš uzsāka asumus, iedeva dzelteno kartiņu un „Skrīveru” spēlētāju, kurš atbildēja noraidīja no laukuma. Rezultāts nemainījās un pie pirmā panākuma tika „Pļaviņas DM”

Čempionāta 4. kārtā tiksies „Litrs” pret „Koknesi”. Otrajā spēlē tiksies „Aizkraukle” pret „Pļaviņas DM”. Nākamā spēle dēļ sarkanās kartiņas jāizlaiž „Aizkraukles” spēlētājam Vadimam Strikicam. Spēle 5. kārta būs jāizlaiž arī „Skrīveru” spēlētājam Kasparam Čerdinskim.