18. jūlijā Skrīveru komanda turpināja dalību Latvijas minifutbola čempionātā, piedaloties otrajā posmā Tukumā. Komanda izcīnīja tiesības piedalīties finālā.

Skrīverus pārstāvēja: Guntis Rūze, Ivars Garančs, Arvis Upīts, Aleksis Ļebedevs, Ainārs Mičulis, Mikus Laucenieks un vārtos Jānis Beinārs.

Uz otro posmu bija ieradušās 16 komandas: no Rīgas (4), Kuldīgas (1), Jelgavas (3), Liepājas (2), Tukuma (1), Dobeles (2), Aizkraukles (1), Aizputes (1) un no Skrīveriem (1). Komandas tika sadalītas četrās grupās pa četrām komandām. Grupās tika izspēlēts viena apļa turnīrs, kur katra grupas komanda tikās ar katru. Spēles laiks bija 15 minūtes. Skrīveri tika ielozēti C grupā, kopā ar „Žorselona” (Dobele), „Bunda” (Aizkraukle) un „FK 87” (Jelgava).

Skrīveri pirmajā grupas spēlē ar 2:0 pārspēja „Žorselona”. Otrajā spēlē cīnījās neizšķirti 0:0 ar „Bundu”. Pēdējā grupas spēlē tika izcīnīta uzvara ar 1:0 pret spēcīgo Jelgavas komandu „FK 87”. Grupā skrīverieši izcīnīja pirmo vietu, tādējādi ceturtdaļfinālā izvairoties no 2014. gada čempioniem „Cerber 02”.

Ceturtdaļfinālā pēcspēles soda sitienos tika uzveikti „Grands LCB” (Rīga). Pusfinālā spraigā cīņā pēcspēles soda sitienos nācās atzīt „MKM Mežs” (Tukums) komandas pārākumu, kas vēlāk finālā pārspēja „FK 87”. Skrīveri cīņā par trešo vietu spēkojās ar „Garāža 2” (Rīga) komandu. Šīs spēles likme bija augsta, jo trešās vietas ieguvējs automātiski kvalificējas Latvija minifutbola čempionāta finālam, kas 22. augustā norisināsies Aizkrauklē. Skrīveri nodemonstrēja stabilu sniegumu un pēcspēles soda sitienu sērijā izcīnīja uzvaru un biļeti uz finālu