7. decembrī turpinājās Aizkraukles novada čempionāts telpu futbolā (ANČTF) 2014/2015 ar pēdējām pirmā apļa spēlēm. Tika aizvadītas divas spēles.

Pirmajā spēlē tikās patreizējā trešās vietas īpašniece no Jēkabpils „Litrs” pret „Skrīveriem”. Spēlē svarīgu uzvaru izcīnīja „Skrīveri” pārspējot „Litru” ar rezultātu 4:2. Spēli labāk iesāka „Skrīveri”, kuri 3. minūtē atklāja rezultātu. Vārti tika gūti pēc stūra sitiena. Pēc Laura Rozes piespēles vārtus guva Mārtiņš Dāvidnieks (1:0). Turpinājās līdzvērtīga cīņā. Taču „Skrīveri” bija precīzāki un puslaika beigās (19.minūte) savus otros vārtu spēlē guva Mārtiņš Dāvidnieks (2:0). Otrajā puslaikā turpinājās līdzīga cīņa. 11.minūtē Jēkabpils spēlētājiem izdevās atvērt Skrīveriešu vārtus, tādējādi atgriežot intrigu spēlē. Precīzs bija Anatolijs Grigorjevs (1:2). „Litrs” panākuma iedvesmoti devās uzbrukumā, lai panāktu līdzsvaru spēlē. „Skrīveri” spēles 14 un 15 minūtē veiksmīgi izmantoja pretuzbrukumus, kad precīzi bija Aleksis Ļebedevs un Lauris Roze. „Skrīveri” bija ieguvuši drošu pārsvaru. Spēles pēdējā minūtē „Litrs”, pēc Lināra Strautiņa raidījuma, gan vienus vārtus atguva, taču tas vairs uzvarētāju nemainīja. „Skrīveri” izcīnīja pirmo uzvaru čempionātā, kas kopvērtējumā ļāva pietuvoties līderiem.

Otrajā spēlē tikās līdervienība „Koknese” pret pēdējās vietas īpašnieci „Aizkraukli”. „Koknese” uz spēli bija ieradusies optimālākajā sastāvā, bet „Aizkraukle” tuvu savam labākajam sastāvam. Pirmais puslaiks aizritēja ar nelielu „Kokneses” pārsvaru. Rezultātu jau spēles trešajā minūtē atklāja Koknesietis Ilmārs Klaniņš (1:0). Pirmajā puslaikā abām komandām netrūka iespējas gūt vārtus, taču rezultāts vairs nemainījās. Otrā puslaika 5. minūtē Dāvis Kalniņš savu komandu izvirzīja vadībā ar 2:0. Pēc šī vārtu zaudējuma „Aizkraukles” spēlētāju vidū izcēlās iekšējais konflikts, pēc kā spēli nolēma vairs neturpināt Maksims Podziava. „Aizkraukle” pēc šī konflikta saņēmās un ātri atbildējā ar, manuprāt, skaistāko vārtu guvumu čempionātā. Aivis Laiviņš saņēmis bumbu savā laukuma pusē sākumā apspēlēja vienu „Koknesieti” un pēc tam ar skaistām māņkustībām virslīgas rūdījumu guvušo Mārtiņu Milašēviču, un noslēgumā ar spēcīgu sitienu tālajā vārtu stūri pārspēja Didzi Bērziņu (1:2). Klātesošie skatītāji to novērtēja un veltīja ovācijas vārtu guvējam. Puslaika 15. minūtē atkal gavilēt varēja, mājiniekus atbalstīt ieradušies līdzjutēji, jo rezultātu izlīdzināja Toms Gerhards (2:2), kurš izgājienā viens pret vārtusargu sākotnēji trāpīja pa stabu un pēc tam kritienā ar galvu guva vārtus. Spēles beigās lieliska iespēja izraut uzvaru bija „Aizkraukles” spēlētājam Artūram Zelmenim, kurš bija nonācis viens pret vārtiem. Taču šī iespēja netika izmantota un spēle noslēdzās neizšķirti (2:2). Jāatzīmē, ka šajā spēlē, teicamu sniegumu „Aizkraukles” vārtos demonstrēja Vadims Strikica, kurš atvairīja daudzos bīstamos „Kokneses” uzbrukumus, tajā skaitā vairākus izgājienus viens pret vienu.

Pēc šīm pirmā apļa pēdējām spēlēm ir izveidojusies ļoti interesanta situācija čempionāta kopvērtējumā, jo visas komandas joprojām var cīnīties par pirmo trijnieku.

Nākamajā kārtā spēlēs tās pašas komandas, kas pēdējā kārtā. Šīs spēles notiks Kokneses sporta centrā.

Nākamajā kārtā, dēļ trīs savāktajām dzeltenajām kartiņām, spēle būs jāizlaiž „Aizkraukles” spēlētājam Andim Grandānam.