26. novembrī turpinājās Aizkraukles novada čempionāts telpu futbolā (ANČTF) 2014/2015. Tika aizvadītas divas spēles.

Pirmajā spēlē tikās mājinieki „Aizkraukle” pret „Skrīveriem”. „Aizkrauklei” tā bija pirmā spēle čempionātā. Savukārt „Skrīveriem” tā bija otrā spēle, kurā tika piedzīvots sāpīgs zaudējums pret „Koknesi”. „Skrīveri” spēli iesāka apņēmīgi un jau otrajā minūtē Mārtiņš Dāvidnieks vārtsarga atsito bumu raidījā vārtos (1:0). Pirmo puslaiku „Skrīveri” aizvadīja pārliecinoši kontrolējot spēles gaitu, neļaujot „Aizkrauklei” izvērsties. Kaut gan „Skrīveriem” bija vairākas iespējas gūt vārtus, rezultāts vairs nemainījās. Līdz otrā puslaika 13. minūtei „Skrīveri” pārliecinoši kontrolēja spēles gaitu izvirzoties vadībā ar (5:2). „Skrīveru” labā pa diviem vārtiem guva Mārtiņš Dāvidnieks un Aleksis Ļebedevs. Ar spēles 14. minūti spēles gaita mainījās pretēji. „Aizkraukle” minūtes laikā guva divus vārtus, kad precīzs bija Maksims Podziava (4:5). „Skrīveru” apjukumu „Aizkraukle” izmantoja un 2 minūtes līdz spēles beigām izlīdzināja rezultātu (5:5). Līdz spēles beigām rezultāts vairs nemainījās un abas komandas izcīnīja pirmos punktus čempionātā.

Otrajā spēlē tikās „Pļaviņas DM” un „Koknese”. Pirmie rezultātu atklāja „Pļaviņas DM”, kas vārtus guva pirmā puslaika vidusdaļā, kad precīzs bija Andrejs Ostvalds (1:0). Kopumā spēli mazliet vairāk kontrolēja „Pļaviņas DM”, taču „Koknese” 2.minūtes līdz spēles beigām prata rezultātu izlīdzināt (1:1), kad precīzs raidījums padevās Dmitrijam Krupenkinam. Arī šajā spēlē uzvarētāju neizdevās noskaidrot, jo rezultāts vairs nemainījās.

Čempionāta 3. kārtā tiksies „Litrs” pret „Aizkraukli”. Otrajā spēlē tiksies „Skrīveri” pret „Pļaviņas DM”.