9. jūlijā ar trīs spēlēm turpinājās Aizkraukles novada čempionāts minifutbolā 2014.

Vakara pirmā spēlē tikās „Skrīveri” ar „Daudzesi”. Skrīveri izcīnīja uzvaru ar 4:2. Spēle Skrīveriem izvērtās samērā smaga. Lielajā karstumā Skrīveri spēli iesāka ar vienu maiņu. Spēles sākumā Skrīveri guva divus vārtus un iegūto pārsvaru noturēja līdz spēles beigām. Otro puslaiku Skrīveri aizvadīja bez maiņām, jo pirmā puslaika beigās savainojumu guva vārtusargs Artūrs Reidzāns. Dodoties pēc bumbas, pēc neprecīzā “Daudzeses” sitiena, aiz vārtiem krūmos tika uzkāpts nezināmam priekšmetam, kas caurdūra buci un sagrieza pēdu. Otro puslaiku Skrīveru vārtus sargāja Mārtiņš Dāvidnieks.

Otrajā spēlē “StepTrans” sarūpēja kārtējo pārsteigumu, apspēlējot otrajā vietā esošos koknesiešus. Abas komandas spēlēja bez saviem pamat vārtusargiem. “StepTrans” vārtsargs Vadims Strikica Mītava Open turnīra pirmajā posmā rokai salauza pirkstu, taču viņš spēlēja kā laukuma spēlētājs. Koknesei pamat vārtsargs nebija ieradies un viņa vietā vārtos stājās mazākais komandas spēlētājs. Kopumā vairāk bumbu kontrolēja “Koknese”, taču vārtsarga vājais sniegums liedza komandai izcīnīt punktus, ciešot pirmo zaudējumu čempionātā ar 4:6.

Vakara noslēdzošajā centrālajā spēlē tikās “Pļaviņas DM” un “Aizkraukle/Silarozes”. Minimālu uzvaru ar 1:0 līdzīgā spēlē izcīnīja “Pļaviņas DM”, tādējādi vienu kārtu līdz beigām nodrošinot pirmo vietu, kas ļaus izlaist pirmo play-off kārtu.

Pēdējā kārtā vairs nemainīsies pirmās (“Pļaviņas DM”) un septītās (“Daudzese”) vietas īpašnieki. Savukārt pārējo vietu sadalījums ir nezināms.

“StepTrans” saglabās savu otro vietu, jo “Koknese” pēdējā spēlē piedzīvos zaudējumu pret “Pļaviņām DM”.

“Koknesei” jāizcīna vismaz neizšķirts pret “Pļaviņām DM”.

“Skrīveri” augstākais var izcīnīt trešo vietu. Lai tas notiktu, pēdējā kārtā ar jebkādu rezultātu jāapspēlē “Leģendas” un jācer, ka “Koknese” piedzīvos zaudējumu pret “Pļaviņām DM”. Tādā gadījumā “Koknesei”, “StepTrans” un “Skrīveriem” būtu pa 10 punktiem. Labākā šo komandu savstarpējās spēlēs būtu “StepTrans”, kura izcīnīja divas uzvaras. “Koknesei” un “Skrīveriem” ir savstarpējais neizšķirts un zaudējums pret “StepTrans”. “Koknese” zaudēja ar 4:6, “Skrīveri” ar 0:1. Tādējādi “Skrīveri” apsteidz “Koknesi”.

“Leģendas” pēdējā kārtā apspēlējot “Skrīverus” var izcīnīt ceturto vietu. Neizšķita un zaudējuma gadījumā visdrīzāk būs jāpaliek sestajā vietā, jo “Aizkraukle/Silarozes” diez vai zaudēs “Daudzesei”.

“Aizkraukle/Silarozes” uzvaras gadījumā pār “Daudzesi” un “Skrīveru” zaudējumam pret “Leģendām” var izcīnīt piekto vietu apsteidzot “Leģendas”.