Vakances sociālās aprūpes centrā “Ziedugravas”

Skrīveru novada pašvaldības aģentūra “Sociālās aprūpes centrs “Ziedugravas””,

reģistrācijas Nr.90001689793, aicina pieteikties darbam

lietvedi (uz nenoteiktu laiku)

normālais darba laiks, amata alga no 680 līdz 720 eiro (pārbaudes laikā 580 eiro).

Prasības:

  • amatam atbilstoša izglītība un kvalifikācija // vēlama pieredze līdzvērtīgā amatā;
  • atbildīgums, precizitāte, darba patstāvīga organizēšana, ētiskums un lojalitāte.

Galvenie darba pienākumi:

  • dokumentu (rīkojumi, darba līgumi, pārskati, tabeles u.c.) sagatavošana, kārtošana, aprites nodrošināšana, sistematizācija un sagatavošana arhivēšanai;
  • dokumentu izpildes termiņu kontrolēšana;
  • biroja darbu (skenēšana, kopēšana, u.c.) veikšana u.c.

Prasmes:

  • ļoti labas iemaņas darbā ar datoru (MS Excel, Word, Powerpoint) un biroja tehniku;
  • dokumentu izstrāde, noformēšana, uzskaite, atvasinājumu izstrāde u.tml.;
  • zināšanas darba tiesībās un personas datu aizsardzības jomā;
  • vēlamas prasmes strādāt WordPress platformā SAC mājaslapas administrēšanai;

Iesniedzamie dokumenti:

  • pieteikuma vēstule;
  • īss dzīves un darba gaitu apraksts (Europass CV formātā);
  • izglītību un kvalifikāciju apliecinoši dokumenti.

Pieteikties līdz 30.aprīlim, darba uzsākšana 1. jūnijā.

Pretendentus lūdzam dokumentus nosūtīt pa pastu vai elektroniski uz e-pasta adresi: diana.bebre@skriveri.lv. Kontakttālrunis: 26421535 vai 65197514

sociālo darbinieku/-ci (uz nenoteiktu laiku)

normālais darba laiks, amata alga no 700 līdz 763 eiro (pārbaudes laikā 630 eiro).

Prasības:

  • Amatam atbilstoša izglītība un kvalifikācija // vēlama pieredze līdzvērtīgā amatā;

  • Uzturēt un papildināt klientu elektronisko reģistru un kustības žurnālu;
  • Sagatavot ikmēneša darba plānus, sarunu protokolus un atskaites;
  • Individuālais darbs ar klientiem;
  • Klientu iestāšanās/izstāšanās organizēšana.

Prasmes:

  • labas iemaņas darbā ar datoru (MS Excel, Word) un biroja tehniku;
  • zināšanas problēmu risināšanā sociālajā darbā;
  • nodrošināt klientu līdzdarbības iespējas;
  • augsta stresa noturība, empātija, spēja ievērot konfidencialitāti u.c.

Pieteikties līdz 30. aprīlim, darba uzsākšana 1. jūnijā.