Aktīvai atpūtai – orientēšanās poligons Skrīveros!

Lai skrīveriešiem būtu iespēja pēc iespējas vairāk baudīt aktīvu atpūtu dabā, turpinām iesākto arī orientēšanās sporta jomā Skrīveros. Orientēšanās sporta profesionāļi ir pacentušies arī Skrīveros atrast Latvijas valsts robežas kontūru. Tāpēc izmantosim iespēju gan valsts svētku dienās, gan arī pēc tiem, līdz pat 31. decembrim,  iepazīties ar divām orientēšanās sporta distancēm:

1.distance: no 18.11. līdz 21.11.21. ar nosaukumu “skriveriLV” (17 kontrolpunkti).

2.distance:  no 22.11 līdz gada beigām ar nosaukumu “skriveri” (20 kontrolpunkti).

Kontrolpunktus ģimenes ar bērniem, draugu kopas, azartiski sportisti var  apmeklēt jebkādā secībā staigājot, nūjojot, skrienot, braucot ar velosipēdu.

Lai varētu uzskaitīt laiku, kas pavadīts trasē, meklējot kontrolpunktus, atzīmēšanās tajos notiek ar mobilo aplikāciju “Qrenteerings“. To jālejupielādē no Google Play vai App Store.

Kontrolpunktu atrašanās vietās izvietotas QR kodu plāksnītes, kurās rezultātus iespējams fiksēt ar Qrenteerings mobilo aplikāciju.

Instrukcija par to, kā reģistrēties, kā paveikt distanci un iegūt savus rezultātus katrā no tām, norādīta atsevišķā tabulā pievienotajā orientēšanās kartē. Lasi uzmanīgi un seko norādēm. Iepazīsties sīkāk arī ar kartē izmantotajiem apzīmējumiem.

Motivācijai balvu loterija katrā dienā no 18.11. līdz 21.11. pieciem reģistrētiem  dalībniekiem (dalības numurs),  kas pilnībā pabeiguši 17  kontrolpunktu distanci “skriveriLV”. 22.novembrī par loterijas rezultātiem varēs uzzināt pagasta mājas lapā www.skriveri.lv

Kartes var lejuplādēt :  www.skriveri.lv  .

Dalībnieki var saņemt arī drukātās kartes, iepriekš sazinoties pa tālruni 29502773.

Atgādinām, ka aktuāla arī  iepriekš ieteiktā aktivitāte – izveidot sava maršruta kontūru (LV kontūra, putns, zvēri, taurenis, arī šī gada gadskaitlis,  u.c.) Skrīveru teritorijā, skrienot, ejot vai braucot ar velosipēdu laika posmā no 18.11.līdz 21.11.2021. – ar mazāku vai garāku distanci un laiku. Maršruti varbūt gan pa Skrīveru ieliņām, gan ārpus Skrīveriem lauku teritorijā.

  • Galvenais pirms sāc maršrutu, savā viedierīcē lejuplādē kādu no pieejamām lietotnēm, kas to reģistrē;
  • sāc un beidz maršrutu un piedomā kāda kontūra var izveidoties. savu paveikto publicē sociālajos kontos ar tēmturi #MaršrutaKonturasSkrīveros vai paveikto nofiksē ekrānšāviņā un atsūti uz e-pastu: sprukte@skriveri.lv līdz 22.11.21.

Dalībnieki, kas pilnībā būs pabeiguši  un nofiksējuši savu maršrutu kontūras, saņems balviņas.

Apkopotai informācijai par savu maršrutu kontūrām sekot mājas lapā www.skriveri.lv .

Ievērosim  šī brīža epidemioloģiskās drošības pasākumu prasības  un būsim piesardzīgi!

Lai veicas!

Tuvāka informācija par aktivitātēm un par balvu saņemšanu – sazinoties pa tālr. 29502773 (Zigrīda, kultūras centrs), www.skriveri.lv.