Kalna ielā būvdarbus pabeigs nākamnedēļ

Šonedēļ Kalna ielā un ceļam pie Vecās kapsētas ieklāta otrā frēzētā asfalta kārta, taču SIA “STRABAG”, kas šos darbus veic, informējis, ka virsmas apstrāde ar bituma emulsiju plānota tikai nākamnedēļ.

Šīs nedēļas nogalē Skrīveru novada pašvaldības darbinieki saņēmuši vairāku satrauktu Kalna ielas iedzīvotāju ziņas, ka ielas sakārtošanas darbi nav pabeigti. Informējam iedzīvotājus, ka sākotnēji bija iecerēts gan frēzēta asfalta otrās kārtās ieklāšanas darbus, gan virsmas apstrādi paveikt šīs nedēļas laikā, taču firmas pārstāvji informēja, ka plānos notikušas izmaiņas – šonedēļ ielu segums izlīdzināts, likvidējot radušās bedres, un ieklāta otrā asfalta kārta, bet virsmas apstrāde ar bituma emulsiju plānota tikai nākamajā nedēļā.

Jau pagājušajā rudenī SIA “STRABAG” uzsāka Vecās kapsētas ceļa, kapsētas stāvlaukuma un Kalna ielas seguma uzlabošanu, tajās ieklājot frēzētā asfalta pirmo kārtu un virsmu noblietējot. Savukārt abu  ceļu sakārtošanas noslēguma darbi atlikti uz pavasari – līgumā noteikts, ka ielu sakārtošana jāpabeidz ne vēlāk kā līdz šī gada 30. jūnijam.