Biedrība „JES” izsludina pieteikšanos 7 semināru ciklam „Jauno Līderu skola 2″, kas norisināsies AUSV. Projekts tiek īstenots ar programmas Jaunatne darbībā finansiālu atbalstu. 

Projekta mērķis ir veicināt jauniešu izaugsmi un toleranci laukos, parādot daudzpusību jauniešu brīvā laika pavadīšanas iespējām,  veidot sociāli atbildīgus jauniešus Skrīveros. Lai piedalītos semināros, nepieciešama reģistrācija! To var izdarīt šeit: http://ej.uz/JLS2

Projekta ideja par apmācībām radās jau pagājušajā gadā, kad jaunieši dalījās pieredzē, kā organizēt pašiem savu- jauniešu dzīvi, kā padarīt to interesantāku, kā iesaistīt pašus jauniešus savas dzīves veidošanā. Edgaram Bērziņam radās doma – kāpēc gan mēs nevaram savu iegūto  pieredzi iepriekšējā Jauno līderu skolā tagad likt lietā, un veicināt līdzdalību Skrīveru sabiedrības dzīvē, rūpēties par sociāli apdraudētām grupām, organizēt pasākumus pagastā. Mums tā būtu iespēja pierādīt sev un citiem, ka mēs jau tagad spējam uzņemties atbildību, atrast veiksmīgus risinājumus problēmām, sadarboties ar vienaudžiem, pašvaldību.

Projekta realizācijas laikā notiks 6 apmācību semināri (22.–24.02., 2.–3.03., 23.–24.03., 13.–14.04., 15.–16.06., 20.–21.07.) un noslēguma radošās darbnīcas 3.–4.08., kuras vadīs projektā iesaistītie jaunieši.

Komandas kodolu veido pirmās Jauno līderu skolas absolventi un pieaicinātie profesionāļi, kuri dalīsies savās zināšanās un pieredzē.

Svarīgākās personas visu projekta norises laiku:

Projekta vadītājs: Edgars Bērziņš (e-pasts: edgars_berzins@inbox.lv)Projekta atbalsta persona: Inguna Juhņēviča (e-pasts: jinguna@inbox.lv)

!!! Reģistrācijas forma būs aktīva līdz 19.02. pl. 18.00

!!! Pēc reģistrācijas, dalībnieks saņems vēstuli e-pastā ar sīkāku informāciju par projektu!

Edgars Bērziņš, projekta vadītājs