15.martā Kokneses sporta centrā norisinājās Kokneses novada turnīrs telpu futbolā. Pavisam turnīrā dalību pieteica 10 komandas no Kokneses, Aizkraukles, Rīgas, Skrīveriem un Lielvārdes. Skrīverieši šajā turnīrā izcīnīja godpilno trešo vietu. Skrīverus turnīrā pārstāvēja Guntis Rūze, Raivo Švābe, Mikus Laucenieks, Rolands Dūda, Jānis Kokainis, Andris Gutāns un Ivars Garančs.

Komandas tika sadalītas divās grupās pa piecām komandām. Spēles laiks grupu spēlēs bija 10 min. Izslēgšanas spēlēs 12 min. Vispirms komandas aizvadīja grupu turnīru, kur tika noskaidrotas 8 labākās komandas (četras no katra grupas), kas iekļuva ceturtdaļfināla spēlēs. Pusfinālā iekļuva „Tente” no Rīgas, „EA7″ no Kokneses, „Step Trans” no Aizkraukles un komanda „Skrīveri”.

Pirmajā pusfinālā „Tente” pēcspēles soda sitienu sērijā ar 1:0 uzvarēja „Skrīverus”, bet otrā pusfinālā „EA7″ ar 2:0 pieveica „Step Trans”.

Finālā spraigā spēlē vēl minūti līdz spēles beigām rezultāts bija 1:1, bet tad 2:1 panāca „Tentes” uzbrucējs Aleksandrs Škoļņikovs ar superprecīzu un spēcīgu sitienu. „EA7″ riskēja un ielaida vēl divus vārtus – galarezultāts 4:1 „Tentes” labā. Spēlē par trešo vietu „Skrīveri” pārliecinoši ar 4:0 apspēlēja „Step Trans”.

Par turnīra rezultatīvāko spēlētāju kļuva Aleksandrs Škoļņikovs ar 11 gūtiem vārtiem, pa 5 vārtiem Anrijam Hodžajevam, Ilmāram Kalniņam un Ritvaram Kalniņam. Jāpiezīmē, ka Aleksandrs Škoļņikovs savulaik (2011.gadā) ir spēlējis Latvijas telpu futbola izlasē.

Turnīra organizatori izsaka lielu pateicību dalībniekiem par lielo atsaucību. Koknesi šajā turnīrā pārstāvēja 6 komandas. Kopā visu komandu sastāvos laukumā izgāja 68 spēlētāji.